Genel Bilgi

Ases VII. Uluslararası Eğitim Bilimleri Kongresi Uluslararası Vizyon Üniversitesi ve ASES ile ortaklığıyla 03-05 Ekim 2024 tarihinde Uluslararası Vizyon Üniversitesi,Gostivar, Kuzey Makedonya'da  düzenlenecektir.

Kongremiz akademik yükselme, doçentlik ve akademik atama kriterlerini karşılamaktadır.

Kongreye 29 Eylül 2024 tarihine kadar özet gönderebilirsiniz.

Özetlerinizi Özet Gönderim Paneli aracılığıyla göndermeniz ve gönderim esnasında editöre not kısmına kongreye yüz yüze veya online katılım sağlayacağınızı belirtmeniz gerekmektedir.

Özetleriniz bir hafta içerisinde kör hakem değerlendirmesinden geçtikten sonra özete ilişkin nihai karar mail ile aday katılımcıya bildirilecektir.

30 Eylül 2024 tarihlerinde kongreye kesin kayıt yaptırabilmeniz için kongre katılım ücretinin yatırılması gerekmektedir. Kongre kabul mektubu gönderilen katılımcıların katılım ücretini belirtilen tarihlerde yatırmaları gerekmektedir.

01 Ekim 2024 tarihinde kongre programı açıklanacaktır. 

04-06 Ekim 2024 tarihlerinde sunumlar gerçekleştirilecektir. Kongre kapsamında konaklamak isteyen katılımcılara özel indirim uygulanacaktır.

Tam metin göndermek isteyen katılımcıların 09 Ekim 2024 tarihine kadar tam metin şablonuna uygun hazırladıkları çalışmaları Gönderi Paneli den göndermeleri gerekmektedir. Tam metin zorunluluğu yoktur.

19 Ekim 2024  tarihinde kongreye ait ISBN'li bildiri kitabı yayımlanacaktır.